język polski jazyk český
Wyszukiwarka
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Tunele kolejowe
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 10
Česká Třebová - Kolín
Linia 11/1
Kolín - Praha Masarykovo nádraží
Linia 12/1
Pečky - Bošice
Linia 12/1z
Pečky - Historické místo 12/1
Linia 12/2
Bošice - Kouřim
Linia 12/3
Bošice - Svojšice
Linia 13/1
Bošice - Zásmuky
Linia 13/2
Zásmuky - Bečváry
Linia 14
Kolín - Odbočka Rataje nad Sázavou
Linia 20/1
Velký Osek - Chlumec nad Cidlinou
Linia 60/1
Poříčany - Nymburk město
Linia 61/1
Nymburk město - Veleliby
Linia 61/2
Veleliby - Jičín
Linia 62/1
Odbočka Obora - Městec Králové
Linia 62/2
Chlumec nad Cidlinou - Městec Králové
Linia 63
Odbočka Kamensko - Odbočka Zálučí
Linia 63z
Rokytňany - Dobrovice město
Linia 64
Mladá Boleslav hlavní nádraží - Stará Paka
Linia 70/1
Praha hlavní nádraží - Turnov
Linia 70z
Chotětov - Dolní Cetno
Linia 71
Nymburk hlavní nádraží - Mladá Boleslav hlavní nádraží
Linia 72/1
Lysá nad Labem - Ústí nad Labem-Střekov
Linia 74/1
Čelákovice - Brandýs nad Labem
Linia 74/2
Brandýs nad Labem - Neratovice
Linia 76/1
Mělník - Mšeno
Linia 76/2
Mšeno - Dolní Cetno
Linia 76/3
Skalsko - Mladá Boleslav hlavní nádraží
Linia 76z
Lhotka u Mělníka - Střednice
Linia 80
Bakov nad Jizerou - Jedlová
Linia 90/1
Praha Masarykovo nádraží - Děčín hlavní nádraží
Linia 92
Kralupy nad Vltavou - Neratovice
Linia 92a
Kralupy nad Vltavou - Historické místo 92
Linia 93
Kladno - Kralupy nad Vltavou
Linia 93z
Zvoleněves - Kladno-Dubí
Linia 94
Vraňany - Lužec nad Vltavou
Linia 95/2
Odbočka Říp - Vraňany
Linia 96
Roudnice nad Labem - Zlonice
Linia 110/1
Kralupy nad Vltavou předměstí - Podlešín
Linia 110/2
Podlešín - Most hlavní nádraží
Linia 111
Kralupy nad Vltavou - Velvary
Linia 111a
Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou předměstí
Linia 120/1
Praha-Bubny - Lužná u Rakovníka
Linia 120/2
Lužná u Rakovníka - Rakovník
Linia 121/1a
Historické místo 121/1-1 - Odbočka Jeneček St.2
Linia 121/2
Odbočka Jeneček výh.č.5 (St.1) - Podlešín
Linia 121/2a
Historické místo 121/2-1 - Historické místo 121/2-3
Linia 122/1
Praha-Smíchov severní zhlaví - Hostivice
Linia 122/3
Rudná u Prahy - Odbočka Jeneček výh.č.5 (St.1)
Linia 124/1
Lužná u Rakovníka - Chomutov
Linia 125
Krupá - Kolešovice
Linia 126/1
Rakovník - Louny předměstí St.1
Linia 132/2
Děčín hlavní nádraží jižní zhlaví - Oldřichov u Duchcova
Linia 161
Rakovník - Bečov nad Teplou
Linia 162
Odbočka Rakona - Mladotice
Linia 170/1
Beroun - Plzeň hlavní nádraží
Linia 171/2
Praha-Smíchov severní zhlaví - Beroun
Linia 172
Zadní Třebaň - Lochovice
Linia 173/1
Praha-Smíchov - Rudná u Prahy
Linia 173/2
Beroun-Závodí - Rudná u Prahy
Linia 174
Beroun - Rakovník
Linia 200
Protivín - Zdice
Linia 203
Březnice - Strakonice
Linia 204
Rožmitál pod Třemšínem - Březnice Přední Poříčí
Linia 210/2
Dobříš - Praha-Modřany
Linia 210/3
Čerčany - Odbočka Skochovice
Linia 212/1
Kácov - Světlá nad Sázavou
Linia 212/2
Odbočka Rataje nad Sázavou - Kácov
Linia 212/3
Odbočka Rataje nad Sázavou - Čerčany
Linia 220/2
Veselí nad Lužnicí - Benešov u Prahy
Linia 221/1
Benešov u Prahy - Praha hlavní nádraží
Linia 222
Benešov u Prahy - Dolní Kralovice
Linia 223
Olbramovice - Sedlčany
Linia 230
Havlíčkův Brod - Kolín
Linia 231/1
Kolín - Lysá nad Labem
Linia 231/2
Lysá nad Labem - Praha-Těšnov
Linia 232
Lysá nad Labem - Milovice
Linia 233
Čelákovice - Mochov
Linia 235
Kutná Hora hlavní nádraží - Zruč nad Sázavou
Linia 236
Čáslav místní nádraží - Třemošnice
Linia 236a
Skovice - Vrdy-Bučice
Linia 236b
Čáslav místní nádraží - Močovice



Středočeský kraj
Stolica kraju: Praha • Obywateli: 1.315.299 • Powierzchnia: 11.014 km2Web: www.kr-stredocesky.cz

Alfabetyczny spis stacji i przystanków

===== Punkty na linii normalnotorowej =====
Agropodnik Mělník roln. (bsz)
AHr Bedrč (pe)
AHr Dalešice (pe)
AHr Káraný (pe)
AHr Merkovka (pe)
AHr Podlázky (pe)
AHr Tužinka (pe)
Ateso Rakovník met. (bsz)
Bahno (po)
Bakov nad Jizerou (st)
Bakov nad Jizerou město (po)
Bečváry (st)
Bechov (po)
Bělá pod Bezdězem (st)
Bělá pod Bezdězem město (po)
Bělá pod Bezdězem zastávka (po)
Běleč (po)
Benešov u Prahy (st)
Beroun (st)
Beroun seřaďovací nádraží (stt)
Beroun-Závodí (st)
Běrunice (po)
Betonika plus bet. (bsz)
Bezděz (st)
Bezno (po+ład)
Bojanovice (po)
Bojov (po)
Bolina (po)
Borovsko (po)
Bošice (po+ład)
Bošice zastávka (po)
Bošina Plaňany skład. (bsz)
Brandýs nad Labem (st)
Brandýs nad Labem zastávka (po)
Brandýs nad Labem-Zápská (po)
Brandýsek (st)
Brant kop. (bsz)
Bratkovice (st)
Březina nad Jizerou (po)
Březnice (st)
Březnice Přední Poříčí (podg)
Březno u Mladé Boleslavi (po+ład)
BSS Metaco sam. (bsz)
Buda (po)
Budčice (po)
Bukovno (po+ład)
Bykáň (po)
Bystřice u Benešova (po)
Byšice (st)
Cerhenice (po)
Cerhovice (po)
Cihelna skład. (bsz)
Církvice (po)
Cítov (po)
Čachovice (st)
Čáslav (st)
Čáslav místní nádraží (st)
Čáslav Závody Kosmos I chem. (bsz)
Čáslav Závody Kosmos II chem. (bsz)
Čáslav Závody Kosmos III chem. (bsz)
Čáslav Závody Kosmos IV chem. (bsz)
Čejkovice dvůr (po)
Čelákovice (st) Zdjęcia
Čelákovice Amirro szkl. (bsz)
Čelákovice zastávka (po)
Čelákovice-Jiřina (po)
Čerčany (st)
Čerčany místní dráha (po)
Černíny (po)
Černošice (po)
Černošice-Mokropsy (po)
Černuc (po)
Červené Janovice (ład)
Červené Pečky (po+ład)
Červený Újezd u Votic (po)
Český Brod (st)
Český Šternberk (po+ład)
Český Šternberk zastávka (po)
Činěves (po)
Čisovice (st)
Čistá (po+ład)
Čížov (po)
ČKD Slaný masz. (bsz)
Čtyřkoly (pe)
Čtyřkoly (po)
Dalovice (po)
Davle (sth)
Davle-Libřice (po)
Dlouhá Lhota (po)
Dobrá Voda u Březnice (po)
Dobrovice (st)
Dobrovice město (sth)
Dobrovíz (po)
Dobrovíz-Amazon (po)
Dobříčkov (po)
Dobřichovice (st)
Dobříš (st)
Dobříšské železárny hut. (bsz)
Dobšice nad Cidlinou (st)
Dolany nad Vltavou (po)
Dolní Beřkovice (st)
Dolní Bousov (st)
Dolní Břežany-Jarov (po)
Dolní Cetno (sth)
Dolní Kralovice (sth)
Domašín (po+ład)
Domousnice (po)
Drahobudice (po)
Dřetovice (po)
Dřísy (st)
Dubějovice (po)
Dymokury (po+ład)
FM Česká Tuchoměřice (bsz)
Hatě (po)
Heřmaničky (st)
Historické místo 12/1 (mh)
Historické místo 121/1-1 (mh)
Historické místo 121/2-1 (mh)
Historické místo 121/2-2 (mh)
Historické místo 121/2-3 (mh)
Historické místo 92 (mh)
Historické místo Brandýs nad L... (st)
Historické místo Hudčice (po+ład)
Historické místo Chvatěruby (po)
Historické místo Skalsko (sth)
Historické místo Tomice (po+mij)
Hleďsebe (po)
Hlízov (po)
Hluboký Důl (po)
Hodkov (po)
Hodkov zastávka (po)
Horka nad Sázavou (po)
Horky u Čáslavi (po)
Horní Mokropsy (pe)
Horní Počaply (po)
Hořátev (po+pe+ład)
Hořesedly (st)
Hořovice (st)
Hostivice (st)
Hostivice-Litovice (po)
Hostivice-Sadová (po)
Hostivice-U hřbitova (po)
Hostomice pod Brdy (po+ład)
Hostouň u Prahy (po)
Hovorčovice (po+pe)
Hudčice (po)
Hvězdonice (st)
Hýskov (st)
Chabeřice (po)
Chlum u Rakovníka (po)
Chlumín (po)
Chmeliště (po+ład)
Chocerady (po)
Chotětov (st)
Chotouchov (po)
Choťovice (st)
Chotutice (po)
Chrást nad Sázavou (po)
Chrášťany (st)
Chrášťany zastávka (po)
Chroustov (po)
Chvatěruby (st)
Chýně (po)
Chýně jih (po)
Jemníky (po)
Jeneč (st)
Jeneč zastávka (po)
Jenichov (po+ład)
Jesenice (st)
Ješetice (st)
Jíkev (po)
Jílové u Prahy (st)
Jince (st)
Jiřice (po+bsz)
Kácov (st)
Kácov zastávka (po)
Kačice (po+pe)
Kamenné Zboží (po)
Kamenné Žehrovice (st)
Kamenný Most u Kralup nad Vlta... (po)
Kamenný Přívoz (po+ład)
Kamenoprůmysl Hudčice bet. (bsz)
Kanina (po+ład)
Káraný wod. (bsz)
Karlovarská mag. (bsz)
Karlštejn (st)
Katusice (sth)
Kazín (pe)
Keblov (po+ład)
Kladno (st)
Kladno město (po)
Kladno-Dubí (st)
Kladno-Ostrovec (po+mij)
Kladno-Rozdělov (po)
Kladno-Švermov (po)
Kladno-Vrapice (po)
Klínec (po)
Klobuky v Čechách (st)
Klučov (po)
Kmetiněves (po+ład)
Kněževes (po+ład)
Kněžmost (po+ład)
Knovíz (po+ład)
Kojetice u Prahy (po+pe)
Kojovice (po)
Koleč (po)
Kolešovice (po+ład)
Kolín (st)
Kolín - Lučební chem. (bsz)
Kolín dílny (po)
Kolín místní nádraží (po+ład)
Kolín zastávka (po)
Kolín-Zálabí (po)
Kolomuty (po+ład)
Korno (pe)
Kořenice (po)
Kosobody (po)
Kosoř (pe)
Kosova Hora (po+ład)
Kostelec nad Labem (po+ład)
Kostomlaty nad Labem (st)
Košátky (po)
Kounov (po)
Kouřim (po+ład)
Kováň (po+ład)
Kováry (po)
Kovohutě hut. (bsz)
Kovošrot Rakovník skład. (bsz)
Královice u Zlonic (po)
Kralupy nad Vltavou (st)
Kralupy nad Vltavou město (po)
Kralupy nad Vltavou předměstí (st)
Kralupy nad Vltavou zastávka (po)
Kralupy nad Vltavou-Minice (po+pe)
Králův Dvůr (po)
Králův Dvůr-Popovice (po)
Krasoňovice (po)
Krhanice (po+ład)
Krhanice Lom kłm (bsz)
Krnsko (po)
Kropáčova Vrutice (st)
Krty (po)
Krupá (st)
Křinec (st)
Křivoklát (po)
Kutná Hora - Avia masz. (bsz)
Kutná Hora hlavní nádraží (st)
Kutná Hora město (st)
Kutná Hora předměstí (po)
Kutná Hora-Sedlec (po)
Lapák (pe)
Lasselsberger a.s. - Rakovník ceram. (bsz)
Lašovice (st)
Laziště (po)
Lázně Toušeň (po+ład)
Ledečko (st)
Ledečky (po)
Lhota Veselka (po)
Lhotka u Mělníka (sth)
Lhotka u Mělníka zastávka (po)
Libčice nad Vltavou (st)
Libčice nad Vltavou-Letky (po)
Liběchov (st)
Libice nad Cidlinou (st)
Libomyšl (po)
Libouchec (sth)
Libovický Zlonice mebl. (bsz)
Líny (po)
Lišany u Rakovníka (po)
Liteň (po+ład)
Lítkovice (po)
Lobkovice (po)
Loděnice (st)
Lochovice (st)
Loucká (po)
Loukov u Mnichova Hradiště (st)
Lštění (po)
Lubná (po+ład)
Luka pod Medníkem (po)
Luštěnice (st)
Luštěnice (po)
Lužec nad Vltavou (po+ład)
Lužná u Rakovníka (st)
Lysá nad Labem (st)
Lysá nad Labem-Dvorce (po)
Maersk Logistics skład. (bsz)
Malá Bělá (po)
Malá Hraštice (po+ład)
Malešov (st)
Malovidy (po)
Malý Újezd (po)
Měchenice (st)
Mělnická Vrutice (po)
Mělník (st)
Mělník-Mlazice (po)
Městec Králové (sth)
Městečko u Benešova (po)
Městečko u Křivoklátu (po+ład)
Měšice u Prahy (st)
Mezno (po+pe)
Milín (st)
Milostín (st)
Milovice (st)
Milovice zastávka (po)
Minartice (po)
Mirošovice (pe)
Mirošovice u Prahy (po)
Mirošovice u Rataj nad Sázavou (po)
Mitrov (po)
Mladá Boleslav hlavní nádraží (st)
Mladá Boleslav město (st)
Mladá Boleslav zastávka (po)
Mladá Boleslav-Debř (st)
Mlčechvosty (po)
Mnichovice (po)
Mnichovice (pe)
Mnichovo Hradiště (st)
Mníšek pod Brdy (st)
Močovice (po+ład)
Mochov (po+ład)
Mochov zastávka (po)
Mokrovraty (po)
Mrač (po)
Mstětice (st)
Mšeno (sth)
Mutějovice (st)
Mutějovice zastávka (po)
Myslíč (po)
Nebužely (po)
Nelahozeves (st)
Nelahozeves zámek (po)
Nepřevázka (po)
Neratovice (st)
Neratovice město (po)
Nesvačily (po)
Netřeba (po)
Neuměřice (po)
Neumětely (po+ład)
Nižbor (st)
Noutonice (st)
Nová Ves pod Pleší (po)
Nová Ves u Kolína (po)
Nové Ouholice (po)
Nové Strašecí (st)
Nučice (st)
Nučice zastávka (po)
Nymburk AZOS met. (bsz)
Nymburk hlavní nádraží (st)
Nymburk město (st)
Nymburk Sladovny Soufflet spoż. (bsz)
Obrubce (po)
Odbočka Babín (podg)
Odbočka Hradišťko (podg)
Odbočka Jeneček (podg)
Odbočka Jeneček St.2 (podg)
Odbočka Jeneček výh.č.5 (St.1) (podg)
Odbočka Jeneček výh.č.7 (podg)
Odbočka Obora (podg)
Odbočka Rakona (podg)
Odbočka Rataje nad Sázavou (podg)
Odbočka Skochovice (podg)
Odbočka Zálučí (podg)
Olbramovice (st)
Olešná u Rakovníka (po)
Olovnice (po+mij)
Olovnice zastávka (po)
Oráčov (po+ład)
Oskořínek (po)
Oslí (po)
Osov (po)
Ostrá (po)
Ostrov u Tochovic (po)
Otradovice (po)
Otvovice (st)
Ovčáry (po)
Páleček (po)
Papírny (pe)
Papírny Bělá pap. (bsz)
Pavlov (po)
Pecerady (po+ład)
Pečky (st)
Petrov u Prahy (po)
Petrov-Chlomek (po)
Pchery (po)
Pila Soběšín drew. (bsz)
Plaňany (st)
Plaňany Cukrovar cukr. (bsz)
Plaňany zastávka (po)
Plužiny (po)
Poděbrady (st)
Podlešín (st)
Podlešín zastávka (po)
Polerady nad Labem (po+ład)
Poličany (po)
Poříčany (st)
Poříčí nad Sázavou (po)
Poříčí nad Sázavou-Svárov (po)
Postupice (st)
Praskolesy (po)
Prefa Brandýs n/L bud. (bsz)
Prosečnice (po)
Předbořice (po)
Příbram (st)
Příčina (po)
Přílepy (po)
Pšovlky (sth)
Pučery (po)
Pustověty (po)
Pyšely (po+podt)
Rabakov (po)
Račice nad Berounkou (po)
Radim (po)
Radouš (po)
Rakovník (st)
Rakovník západ (po)
Rakovník zastávka (po)
Rataje nad Sázavou (po)
Rataje nad Sázavou předměstí (po)
Rataje nad Sázavou zastávka (po)
Rataje nad Sázavou-Ivaň (po)
Ratboř (st)
Rejkovice (po)
Rohatsko (po)
Rostoklaty (po)
Roztoky u Křivoklátu (st)
Roztoky u Prahy (st)
Roztoky-Žalov (po)
Rožďalovice (st)
Rožmitál pod Třemšínem (po+ład)
Rudná u Prahy (st)
Rudná zastávka (po)
Rymaně (po)
Rynholec (po)
Řepov (po)
Řepov Preymesser I mag. (bsz)
Řepov Preymesser II mag. (bsz)
Řevnice (st)
Řevničov (st)
Řež (po)
Říčany (st)
Říčany les (pe)
Řítonice (po)
Sadská (st)
Saky (po)
Samechov (st)
Samopše (po)
Sány (po)
Sázava (st)
Sázava zastávka (po)
Sázavan a.s. masz. (bsz)
Sedlčany (po+ład)
Sedmpány (po)
Semčice (po+ład)
Senohraby (st)
Senomaty (st)
Skalsko (sth)
Skochovice (po)
Skovice (po+ład)
Skramouš (po)
Skuhrov pod Brdy (po)
Skuhrov pod Třemšínem (po)
Slaný (st)
Slaný předměstí (po+ład)
Slavětín u Březnice (po)
Slibovice (po)
Soběšín (po)
Soufflet Argo roln. (bsz)
Srbsko (po)
Stará Boleslav (st)
Stará Huť (po)
Staré Kladno (st)
Starý Kolín (po)
Stašov (po)
Stochov (st)
Strachovice (po)
Straky (po)
Strančice (st)
Stratov (po)
Strenice (po+ład)
Strojírna (pe)
Struhařov (po+ład)
Střednice (po+ład)
Středokluky (st)
Střechov nad Sázavou (po)
Střezimíř (st)
Stříbrná Skalice (po+ład)
Sudoměř u Mladé Boleslavi (po+ład)
Světice (po)
Svídnice (po)
Svojetín (st)
Svojšice (po+ład)
Svojšovice (pe)
Šanov (po)
Štětkovice (po+ład)
Štipoklasy (po)
Švermov-Hnidousy (po)
Švihov u Jesenice (po)
Tatce (po)
Tetín (pe)
Tišice (po)
Tmáň (po)
Tochovice (st)
Tomice (po)
TOS Rakovník met. (bsz)
Toušice (po)
Trhový Štěpánov (st)
Trnová (po)
Třebestovice (po+pe+ład)
Třebešice (po)
Tuhaň (podg)
Tuchoměřice (po)
Tuklaty (po)
Týnec nad Labem (po)
Týnec nad Sázavou (st)
Týniště (po)
Uhlířské Janovice (st)
Úholičky (po)
Újezd nad Zbečnem (po)
Ujkovice (po+ład)
Unhošť (st)
Úvaly (st)
Úžice (st)
Veleliby (st)
Velim (st)
Velká Bučina (po+ład)
Velké Zboží (po)
Velký Borek (po)
Velký Osek (st)
Velký Osek-Kanín (podg+mij)
Veltruby (po)
Velvary (po+ład)
Vinařice (stz)
Vižina (po)
Vlastějovice (st)
Vlašim (st)
Vlašim Sellier a Bellot zbroj. (bsz)
Vlašim zastávka (po)
Vlkaneč (st)
Vlkovec (po+ład)
Voděrady (po)
Voračice (po)
Votice (st)
Vraňany (st)
Vrané nad Vltavou (st)
Vranice (po)
Vraný (po)
Vrátno (po+ład)
Vráž u Berouna (st)
Vrbčany (po)
Vrdy Ethanol Energy a.s. cukr. (bsz)
Vrdy-Bučice (ład)
Vrdy-Koudelov (po)
Vrchotovy Janovice (po+ład)
Všechlapy u Nymburka (po)
Všejany (po)
Všenory (po)
Všeradice (po+ład)
Všesulov (po)
Všetaty (st)
Výhybna Stránov (mij)
Záboří nad Labem (st)
Zadní Poříčí (po)
Zadní Třebaň (st)
Zákolany (po+ład)
Zákolany zastávka (po)
Zalešany (po)
Zásmuky (po+ład)
Zavidov (po+ład)
Zbečno (st)
Zbraslavice (st)
Zbuzany (po)
Zdětín u Chotětova (po)
Zdice (st)
Zdislavice (po+ład)
Zeleneč (po)
Zeměchy (po)
Zempomarket Bečváry skład. (bsz)
Zlenice (po)
Zlonice (st)
Zlonice zastávka (po)
Zlonín (po)
Znosim (po)
Zruč nad Sázavou (st)
Zruč nad Sázavou zastávka (po)
Zvoleněves (st)
Žabonosy (po)
Želenice u Slaného (po)
Želivec (po)
Žerčice (po+ład)
Živonín (po+ład)
Žleby (po+ład)
Žleby zastávka (po)
Žloukovice (po)


===== Tunele kolejowe =====
Davelský (tunel)
Dejvický (tunel)
Džbán (tunel)
Chlumský (tunel)
Jarovský (tunel)
Jílovský I (tunel)
Jílovský II (tunel)
Kácovský (tunel)
Klínecký (tunel)
Ledečský I (tunel)
Ledečský II (tunel)
Libřický (tunel)
Nad Budy (tunel)
Nelahozeveský I (tunel)
Nelahozeveský II (tunel)
Nelahozeveský III (tunel)
Pikovický (tunel)
Pod Basou (tunel)
Pod královskou pěšinkou (tunel)
Ratajský I (tunel)
Ratajský II (tunel)
Rynholecký (tunel)
Samopšecký (tunel)
Skalský (tunel)
Skochovický (tunel)
Stříbrný (tunel)
Vepřek (tunel)
Vlastějovický (tunel)
Zdjęcia Dokumentacja fotograficzna dla 1 z 621 punktów

ATLAS KOLEJOWY POLSKI i CZECH • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2017 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: 17 (6886856 / 7526 / 7906 / 1547 / 4451.75)